Administrativně technický pracovník logistiky

Zajímá tě, jak to chodí na oddělení logistiky ve výrobní firmě? Vyznáš se v technických výkresech? Jsi pečlivý/á a dotahuješ věci do konce? Chceš získat praxi ve firmě, která pronikla do světa nanočástic a je ve svém oboru jedním z lídrů na trhu?

Tak to zkus u nás!

Právě hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení logistiky, který/á bude zajišťovat administrativní, technické práce a evidenci výkresové dokumentace.

Popis pozice

  • Ukončování výrobních příkazů, kontrola správnosti odhlášených operací
  • Kalkulace kusovníků
  • Archivace výkresové dokumentace
  • Evidence a archivace dodacích listů
  • Tvorba nových položek v systému
  • Oprava časů v postupech výroby a montáží
  • Spolupráce se skladem - příjmy, výdeje, přesuny, kontrola zásob
  • Podílení se na inventuře skladů
  • Další činnosti v oddělení logistiky

Požadujeme

  • SŠ technického směru (elektro/strojní)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost AJ (mírně pokročilá)
  • Výborné organizační schopnosti a logické myšlení, schopnost chápat technické souvislosti
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (zkušenosti s ERP systémem výhodou)
  • Komunikační schopnosti, soustředění na činnosti
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou náplň práce
  • Příležitost získat zkušenosti v oboru výrobní logistiky v úspěšné hi-tech společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Finanční bonusy, Multisport program, výhodný mobilní tarif, sportovní a kulturní akce, a mnoho dalšího...
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Tak co, našel/našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a dej nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz.