Administrativní pracovník/pracovnice kontroly kvality

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení kvality, který/á podpoří stávající tým a bude zajišťovat zejména vyřizování reklamací.

Popis pozice

  • řešení reklamací spojených s dodáním materiálu, výrobních dílů a prací
  • komunikace se zahraničními dodavateli ohledně reklamací, vedení záznamů o probíhajících reklamacích (jejich stav, termín dodaní atp.)
  • zpracování pravidelných reportů k evidenci neshod
  • vychystávání neshodných dílů k reklamaci
  • příprava podkladů pro celní řízení
  • spolupráce s kolegy z jiných oddělení v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • ochota učit se novým věcem v technické oblasti (základy čtení technických výkresů, aj.)
  • dobrá uživatelská znalost práce s PC (schopnost zpracovávat data v interním IS)
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • perspektivu osobního i odborného růstu
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • systém zajímavých zaměstnaneckých benefitů a finančních bonusů
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na nabor@tescan.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.