Administrativní výpomoc - účetní oddělení

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na účetní oddělení pro výpomoc s běžnou administrativou, na zkrácený úvazek 4 hodiny/denně. Pozice je vhodná pro studenty VŠ, případně rodiče na rodičovské dovolené.

Popis pozice

  • tisk a evidence došlých faktur
  • pořizování údajů faktur do PC
  • skenování
  • zakládání dokumentů

Požadujeme

  • vzdělání SŠ, ekonomické zaměření výhodou
  • základní znalost náležitostí účetních a daňových dokladů
  • rychlost pořizování dat na PC
  • pečlivost
  • základní uživatelská znalost MS Office - WORD, EXCEL
  • znalost anglického jazyka (pasivně) – úroveň A1

Nabízíme

  • získání zkušeností ve společnosti s mezinárodním přesahem
  • zajímavé zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, stravenky, flexibilní pracovní doba, zaměstnanecký tarif Vodafone, Mulitsport karta, finanční bonusy, aj.)
  • pracovní poměr na dobu určitou, s prodloužením na dobu neurčitou
  • pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na jobs@tescan.com.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.