ASISTENTKA - ADMINISTRATIVNÍ PODPORA SERVISU

ASISTENT/KA - ADMINISTRATIVNÍ PODPORA SERVISU
Společnosti v rámci TESCAN ORSAY HOLDINGU působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť. Dobré jméno ve světě pak dokazuje téměř exponenciální růst dodaných přístrojů. Abychom udrželi naše zákazníky spokojené, poskytujeme jim vysoce kvalifikovanou a rychlou servisní podporu. Právě nyní hledáme pro rozšíření našeho týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistentka – administrativní podpora servisu.

Popis pozice

  • Týmová spolupráce se stávající servisní podporou – administrativou a s kolegy – techniky servisní podpory
  • Komplexní zajištění chodu servisního oddělení po stránce administrativní
  • Komunikace s distributory po celém světě a jejich podpora v zajišťování servisu, oprav a objednávání nových dílů
  • Vyřizování reklamací a záručních oprav
  • Zpracovávání kompletní fakturace a administrativy týkající se servisních oprav, výměn a případné výroby nových dílů u dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli a výrobou
  • Spolupráce s oddělením logistiky (s nákupem) a skladem
  • Příprava dílů k odeslání (zajištění otestování dílů, podkladů pro přepravu dílů až po fyzické zabalení dílů)
  • Podpora servisního oddělení při organizaci servisních školení a meetingů zahraničních distributorů (organizace ubytování, stravování, program apod.)
  • Další administrativní činnosti

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání s adekvátní praxí v administrativě
  • Pokročilá znalost Angličtiny slovem i písmem
  • Základní znalost ekonomických pravidel, vystavování faktur a náležitosti pravidel pro přepravu
  • Výborné organizační schopnosti a logické myšlení, nutné chápání technických souvislostí
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Manažerské, obchodní a analytické schopnosti jsou výhodou
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Firemní benefity: 25 dní dovolené, finanční bonusy, vzdělávání, flexibilní pracovní doba.

Profesní životopis v českém jazyce včetně fotografie zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů
Nejpozději do 1 měsíce od odeslání reakce na náš inzerát můžete očekávat vyjádření o tom, jak budeme dále postupovat ve výběrovém řízení.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.