BALIČ

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude spolupracovat s několika odděleními v rámci firmy a zajišťovat balení jednotlivých dílů i celých mikroskopů.

Popis pozice

Jak bude vypadat vaše práce?
  • Základem je fyzické balení dílů odesílaných distributorům nebo zákazníkům.
  • Budete se podílet na finálním balení a odeslání kompletních elektronových mikroskopů.
  • Ponesete zodpovědnost za správnost balicích listů, kompletnost balíků a jejich správné označení.
  • Budete zodpovědný za kvalitu balení a související dokumentaci.
  • Můžete očekávat komunikaci s dopravci, skladem a dalšími odděleními napříč firmou.

Požadujeme

Co očekáváme od vás?
  • Minimálně vyučení, ideálně v technickém oboru
  • Fyzickou zdatnost
  • Základní znalost práce s PC
  • Pečlivost a spolehlivost, dokážete pracovat samostatně, ale nebojíte se zeptat, když si něčím nejste jist/a

Co je vaše výhoda?
  • Průkaz VZV
  • Vemi dobrý vztah k technice - ať již vyučení v technickém oboru (elektro, strojírenství) nebo praxe v této oblasti

Nabízíme

Co můžete čekat vy od nás?
  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. Uvítáme pár doprovodných řádků o tom, proč vás zaujal náš inzerát.​

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.