BALIČ

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude spolupracovat s několika odděleními v rámci firmy a zajišťovat balení jednotlivých dílů i celých mikroskopů.

Popis pozice

  • fyzické balení dílů odesílaných distributorům nebo zákazníkům
  • podílení se na finálním balení a odeslání kompletních elektronových mikroskopů
  • zodpovědnost za správnost balicích listů, kompletnost balíků a jejich správné označení
  • zodpovědnost za kvalitu balení a její dokumentaci
  • komunikace s dopravci, skladem, a dalšími odděleními napříč firmou

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • fyzická zdatnost
  • základní znalost práce s počítačem
  • pečlivost a zodpovědnost
  • průkaz na VZV výhodou

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektiva dlouhodobého zaměstnání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Váš životopis vyplněním kontaktního formuláře.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.