Business Development Manager


Společnost TESCAN ORSAY HOLDING založila se společností 3Dim Laboratory společný podnik, který se specializuje na softwarové aplikace moderní počítačové grafiky v lékařství a elektronové mikroskopii. V současné době se obě společnosti dohodly na dalším rozšíření obchodní spolupráce i do oblasti klinické medicíny, kde se společnost 3Dim Laboratory věnuje vývoji inovativních produktů.

Pro tuto oblast spolupráce společnost TESCAN ORSAY HOLDING3 hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Business Development Manager.
 

Popis pozice


Co vás v této roli čeká?

Jedná se o nově vznikající pozici, kde budete odpovědný/á za tvorbu funkční distribuční sítě a vyhledávání nových obchodních příležitostí pro služby nabízené společnostmi 3Dim Laboratory.
Vaším teritoriem budou země EU a následně můžete rozšiřovat obchod i do dalších zemí. Při Vaší činnosti bude možné využít i stávající distribuční síť společnosti TESCAN.

Budete se pohybovat v oblasti klinické medicíny a Vaši obchodní partneři budou jak lékaři specialisté, tak třeba oddělení nemocničního zásobování.

Ač se jedná o nově vytvořenou samostatnou pozici, nebudete na vše sám/sama. Kolegové z 3Dim Laboratory a TESCAN ORSAY HOLDING, kteří se dnes obchodem zabývají, vám určitě z počátku pomohou proniknout do problematiky.

Požadujeme


Jak si vás představujeme?
  • Víte, že obchod je o vztazích a dokážete být důvěryhodným partnerem pro lékaře a další odborníky v oblasti klinické medicíny.
  • Jsou za vámi reálné výsledky v oblasti mezinárodního business developmentu.
  • Oblast medicíny je vám prokazatelně blízká a zvládnete být osobně přítomen i u operace (např. jako podpora lékaře využívajícího naše služby).
  • Nebude vám vadit cestování a dokážete si v budoucnu představit strávit třetinu až polovinu svého času v zahraničí.
  • Mluvíte velmi dobře anglicky a pokud znáte ještě další světový jazyk, je to vaše nesporná výhoda.

Nabízíme


Co vám můžeme nabídnout?
  • Možnost práce v rozvíjející se společnosti, která se zabývá vývojem unikátních produktů.
  • Příležitost seberealizace a rozvoje při práci na zajímavých aplikacích, které opravdu pomáhají lidem.
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit

Kontaktní formulář

CV
 
Příloha 2
 
Příloha 3
 
Souhlasím:

Your personal data will be processed according to the privacy policy.
 
Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. Uvítáme pár doprovodných řádků o tom, proč vás zaujal náš inzerát.​

Děkujeme za Váš zájem o TESCAN.
 

Zasláním životopisu dáváte souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).