Content Marketing Specialist/ Správce marketingového obsahu

Jako správce marketingového obsahu se stanete členem marketingového týmu, který zabezpečuje marketingové aktivity napříč skupinou TESCAN s cílem přispět k podpoře prodejů našich produktů.

Budete mít na starosti veškeré aktivity týkající se obsahu (texty, grafika, fotografie, videa).

Nebudete copy writer.

Popis pozice

Co všechno vás v této roli čeká?
  • Vaším cílem bude prostřednictvím správně zvoleného obsahu i formy zaujmout správnou cílovou skupinu. Dokážete identifikovat obsah, který je žádán trhem, zajistíte jeho zpracování a následnou publikaci s definovanou konverzí na jednotlivých komunikačních platformách.
  • Budete spoluvytvářet strategické obsahové celky a následně je přetvářet v obsahové kampaně na základě firemních obchodních priorit.
  • Budete spoluvlastnit publikační plán a neustále pracovat na vylepšování procesů týkajících se identifikace, zpracování, publikování i uložení obsahu. Měl/a byste mít přehled kdy, kde a co bylo publikováno. Jaký obsah máme k dispozici k jednotlivým našim produktům a tento následně vhodně použít.
  • Budete se pohybovat jak v online světě, tak mezi tištěnými letáky, brožurkami, či firemními profily.
  • Očekávejte blízkou spolupráci s ostatními odděleními TESCANu i s externími dodavateli – obchod bude požadovat materiály, které jim pomohou zaujmout zákazníka, odborné texty o produktech vám předpřipraví kolegové z aplikačního oddělení, s grafickým návrhem vám vypomůže kolega z marketingu či externí agentura, budete využívat služby interních i externích copy writerů, …

Požadujeme

Jak si vás představujeme?
  • Máte SŠ/VŠ ideálně marketingového zaměření.
  • Prakticky ovládáte a chápete nástroje online marketingu – sociální média, email marketing.
  • Rozumíte SEO.
  • Máte zkušenost jako bloger, autor či administrátor webových stránek a víte, že za vznikem jakéhokoliv obsahu by měl být jasný cíl.
  • Dokážete komunikovat v angličtině a jste schopen/schopna pracovat s anglickým textem (neočekáváme, že budete vytvářet odborné texty v angličtině).
  • Netrváme na mnohaleté praxi, hledáme aktivní a tvořivou osobnost, která si uvědomuje provázanost marketingových činností a obchodu.

Nabízíme

Co umíme nabídnout?
  • Spolupráci s týmem marketingových profesionálů
  • Velice zajímavou odbornou práci
  • Stabilní zázemí české společnosti.
  • Příjemné moderní pracovní prostory s výhledem do přírody.
  • Řadu benefitů jako 5 dní dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, výhodný mobilní tarif, zázemí pro bikery i kávomilce, finanční bonusy, aj.

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak uvítáme, když nám zašlete životopis včetně pár průvodních slov. Zajímá nás, co hledáte a co očekáváte od nového zaměstnání.

Zasláním životopisu dáváš souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).