Direct Sales Manager

Do oddělení Global Sales hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude klíčovou osobou pro přímý a strategický prodej v daných teritoriích, která nejsou podporována distribuční sítí TESCANu. Bude technicky podporována oddělením marketingu a aplikačními specialisty - odborníky v jednotlivých odvětvích, ve kterých se elektronové mikroskopy používají.

Popis pozice

  • Identifikuje a rozvíjí obchodní příležitosti společnosti v určeném teritoriu
  • Podílí se na přípravě obchodních plánů obecných a strategických pro konkrétní zákazníky
  • Je klíčovou osobou pro rozvoj stávajících vztahů, a budování nových vztahů se zákazníky (jak s institucemi, tak s komerční sférou a partnery) na území ČR nebo v zahraničí na územích bez zastoupení distributorem.
  • Pracuje v CRM
  • Vede příslušnou korespondenci a dokumentaci
  • Podílí se na strategiích pro vstup na nové trhy nebo pro propagaci nových výrobků na nejen na území ČR, vede a podílí se na vedení tendrů a výběrových řízení, je pověřován nadřízeným vedením krátkodobých i dlouhodobých specializovaných projektů.
  • Vypracovává nabídky, ceníky a návrhy obchodních smluv, tendry
  • Účastní se jednání, konferencí, výstav a dalších akcí souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí.

Požadujeme

  • VŠ nebo vyšší odborné ekonomického nebo technického zaměření
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem, znalost dalšího světového jazyka vítána
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Základní znalost ekonomických, účetních a daňových pravidel
  • Ochota zpracovávat obchodní případy i na administrativní úrovni (tendry, smlouvy atd.)
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Profesionální vystupování
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity: flexibilní pracovní doba, pět týdnů dovolené, finanční bonusy, podpora sportovaní, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, profesní školení
  • Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Nástup dohodou
Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.