Elektromechanik/ Elektromechanička

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu do oddělení elektrické výroby, která/ý bude provádět nejrůznější odborné práce v rámci oddělení elektrické výroby.

Popis pozice

  • Osazování a pájení desek plošných spojů
  • Zapojování kabelů, krimpování
  • Navíjení cívek
  • Další činnosti v rámci oddělení elektrické výroby

Požadujeme

  • SOU/SŠ – elektro
  • Dobrá znalost pájení DPS nutností
  • Základní schopnost porozumět výkresové dokumentaci
  • Základní uživatelská znalost PC
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení a systém firemních benefitů
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis a motivační dopis prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 4 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.