Elektromechanik/ Elektromechanička - brigáda

Jsi student/ka nebo absolvent/ka oboru elektro a baví Tě elektronika a vše co s ní souvisí? Chceš získat praxi ve firmě, která se zabývá vývojem a výrobou elektronových mikroskopů a je jedním z lídrů na trhu?

TAK TO ZKUS U NÁS!
Právě hledáme posilu do oddělení elektrické výroby po dobu letních prázdnin, případně i déle.

Popis pozice

Co budeš vlastně dělat?

V rámci oddělení elektrovýroby se setkáš s nejrůznějšími úkoly. Pokud něco nebudeš umět, rádi Tě to naučíme.
S čím se u nás můžeš setkat:
  • Osazování a pájení desek plošných spojů
  • Zapojování kabelů, napájení konektorů, navíjení cívek
  • Testování, oživování DPS, měření …. a plno dalších činností

Požadujeme

Co od tebe čekáme?
  • Jsi student/ka nebo absolvent/ka oboru elektro (SOU/SŠ/VŠ)
  • Máš chuť do práce a zájem učit se novým věcem
  • Mezi tvé kvality patří pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

     Jak se u nás pracuje?
  • Příjemně – v čistém prostředí a v kolektivu přátelských kolegů, kteří jsou ochotní ti v případě potřeby poradit
  • V kuchyňce najdeš dobré kafe, v kantýně si ráno můžeš dát teplou snídani, v poledne dobrý oběd
  • Můžeš si flexibilně stanovit začátek a konec pracovní doby
  • Máš možnost s námi spolupracovat na DPP - během letních měsíců, ale  i průběžně během studia

Tak co? Za zkoušku to stojí, ne? Pokud máš zájem o spolupráci, neváhej a pošli nám svůj životopis. Velmi rádi o Tobě uslyšíme!