Event marketing specialista

Baví vás organizovat různé marketingové akce?

Je vám vlastní schopnost koordinace činností mnoha různých dodavatelů tak, abyste dosáhnul/a plánovaného výsledku?

Rád/a komunikujete na všechny strany?

Pokud ano, pak vám nabízíme možnost stát se členem našeho marketingového týmu.

Popis pozice

Vaše hlavní úkoly:
  • Kompletní zajištění účasti TESCANu na veletrzích a konferencích (celosvětově) – od počátečního objednání vystavovacích prostor, přes organizaci stánku, zajištění vystavovaných produktů, až po zajištění dárkových předmětů či kávy, kterou na stánku podáváme našim partnerům
  • Organizace workshopů a konferencí pro naše zákazníky – je třeba plánovat dlouhodobě dopředu, aby se vám podařilo najít v kalendářích vědeckých špiček prostor pro návštěvu naší akce
  • Organizace interních akcí pro zaměstnance – i kolegové se chtějí bavit a vy jim to pořádáním různých akcí umožníte
  • Spolupráce na dalších aktivitách, které nám pomáhají zviditelnit TESCAN jako vhodného partnera či zaměstnavatele

Požadujeme

Co od vás očekáváme?
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 1-2 roky
  • Prokazatelné zkušenosti s organizací eventů
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (písemná i ústní forma), pokud mluvíte i francouzsky, je to vaše velká výhoda
  • Jste pečlivý člověk s citem pro detail – někdy malá drobnost dokáže pokazit dojem z jinak perfektně připravené akce
  • Dokážete komunikovat, jak s generálním ředitelem, tak s řidičem kamionu, který převáží mikroskop na výstavu

Nabízíme

Co můžete čekat vy od nás?
  • Možnost samostatné kreativní práce
  • Zázemí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí - moderní kanceláře, zázemí pro bikery i kávomilce, okolní příroda
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity - flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, odborná a jazyková školení, Multisport program, výhodný mobilní tarif, finanční bonusy, a další...

Zaujala vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz, nejlépe tak, že nám zašlete životopis v Čj a Aj, včetně motivačního dopisu.