Interní specialista lidských zdrojů

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu, která/ý posílí náš tým a bude zajišťovat nejrůznější úkoly spojené s HR agendou.

Popis pozice

  • zajištění systému interního školení a rozvoje zaměstnanců, adaptačních programů
  • spolupráce na organizaci školení a vzdělávání, zákonných školení
  • podílení se na systému hodnocení a motivace zaměstnanců
  • podílení se na přípravě a realizace firemních benefitů a aktivit pro zaměstnance
  • podílení se na tvorbě interních postupů a dokumentace souvisejí se zaměstnanci
  • vedení HR administrativy
  • další činnosti v oblasti personalistiky

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání humanitního směru (psychologie apod.), popř. ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost jednotlivých oblastí personálních činností
  • orientace v pracovně právní legislativě
  • znalost anglického jazyka aktivně na úrovní B2
  • spolehlivost a pečlivost
  • základní orientace v mzdovém účetnictví výhodou

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • příležitost k odbornému růstu
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • motivující zaměstnanecké benefity: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, odborná a jazyková školení, Multisport program, firemní akce, finanční bonusy a další
  • nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce na nabor@tescan.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.