IT Administrátor (částečný úvazek)

V souvislosti s neustálým růstem naší společnosti hledáme nového kolegu/ novou kolegyni, který/á se stane součástí týmu v rámci oddělení Správy IT a bude pomáhat stávajícím kolegům zajišťovat chod firemní PC sítě, podporu uživatelů a další související úkoly.

Jedná se o spolupráci formou dohody, případně na částečný úvazek (cca 20 hod/týdně), preferujeme možnost docházet pravidelně v určené dny (2-3 dny v týdnu).

Popis pozice

  • Poskytování konzultací uživatelům PC zejména v oblasti MS Windows, MS Office
  • Instalace koncových PC
  • Shromažďování požadavků a zajišťování nákupu, oprav a údržby majetku – HW a SW
  • Evidence HW a SW ve spolupráci s oddělením Financí
  • Správa telefonní ústředny
  • … a  další úkoly, dle zadání nadřízeného

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technický obor – informatika, elektro (pozice je velmi vhodná pro studenty VŠ)
  • Výborná uživatelská znalost PC a schopnost rychle se naučit práci s různým SW
  • Komunikační dovednosti  - schopnost komunikace i s netechnicky zaměřenými uživateli
  • Znalost AJ mírně pokročilá – porozumění technické dokumentaci
  • Samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Příležitost získat zkušenosti ve společnosti s mezinárodním přesahem
  • Různorodá a zajímavá práce
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned
  • Spolupráce formou DPP či na zkrácený úvazek

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis a motivační dopis (zajímá nás, co očekáváš od hledaného zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).