Technolog prototypové výroby elektroniky

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení vývoje elektroniky, který/á bude zajišťovat komunikaci a technickou podporu mezi vývojem a výrobou při tvorbě prototypů elektroniky pro elektronové mikroskopy.

Popis pozice

  • Evidence výkresové dokumentace
  • Orientace ve výkresové dokumentaci (el. schématech)
  • Tvorba výrobních příkazů, přiřazování výkresové dokumentace
  • Kontrola úplnosti dokumentace
  • Evidence nových projektů, kontrola plnění termínů výroby dílů u definovaných projektů
  • Tvorba nových položek v systému
  • Tvorba nových technologických postupů výroby
  • Průběžně vyhledává nové dodavatele pro nové projekty
  • Další činnosti v oddělení vývoje elektroniky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro
  • Praktické zkušenosti z výroby velkou výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Angličtina minimálně pasivní znalost – čtení technické dokumentace
  • Přehled v oblasti technologie výroby
  • Výborné organizační schopnosti a logické myšlení, nutné chápání technických souvislostí
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Znalost ERP a PDM systému
  • Komunikační schopnosti, soustředění na činnosti
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práci ve vývojovém týmu hi-tech společnosti vyvíjející špičkové produkty
  • Příležitost k odbornému růstu
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Zázemí rostoucí společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém jazyce včetně fotografie zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Related job positions