Manuální jemná práce - vhodné pro šperkaře, zlatníky, apod.

TESCAN je původem česká společnost se sídlem v Brně zabývající se vývojem a výrobou vědecké přístrojové techniky a laboratorních zařízení. Nosnými produkty jsou rastrovací elektronové mikroskopy, jejich příslušenství a různé přídavné moduly.

V rámci TESCAN ORSAY HOLDINGu působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností v ČR, USA, Číně, Francii, Belgii, Velké Británii, Brazílii a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť.

Popis pozice

Co byste u nás dělal/a?

Mikroskop vyrobený v TESCANu se skládá až z 5000 dílů. Pro správnou funkčnost mikroskopu je klíčové, aby jeho speciální součástky byly zcela perfektní, dokonale vyhlazeny a zbaveny jakýchkoliv smítek, nečistot či škrábaneců.

Vaším úkolem by byla práce s malými součástkami. S pomocí silné stolní lupy a za velmi dobrého osvětlení byste čistil/a, dolešťoval/a a dokončoval/a vyhlazování jednotlivých dílů. Rozměry nečistot, které budete mít za úkol odstranit, budou mnohem menší než jeden milimetr.

Pracoval/a byste s různými druhy materiálů - ocel, dural, titan, plast.

Měl/a byste své vlastní čisté pracoviště a úzce byste spolupracoval/a s kolegy, kteří dané díly vyrábí v naší vlastní dílně.

Požadujeme

Jak si vás představujeme?
  • Jste vyučený zlatník, šperkař či v podobném oboru nebo máte v uvedených oborech odpovídající praxi.
  • Jste extrémně pečlivá/ý a trpělivý/á, zaměřená/ý na detail.
  • Nebojíte se základní práce na počítači – díly, které vám projdou rukama je třeba zadat do informačního systému.
  • Máte velmi dobrý zrak a prsty zvyklé na jemnou manuální práci.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. V případě, že to z životopisu není jasné, napište nám prosím, při jaké příležitosti jste se setkal/a s jemnou manuální prací.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN Brno, s.r.o.