Mechanik - Mechanik elektronik

Hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení elektrické montáže, kde vznikají základy našich mikroskopů. Pro naše zákazníky vyrábíme přístroje na zakázku, což pro vás znamená zajímavou a nestereotypní práci.

Popis pozice

Co u nás budete dělat?
  • Montovat sestavy a podsestavy (mechanická i elektrická montáž)
  • Zapojovat kabely
  • Osazovat desky plošných spojů

Požadujeme

Co čekáme od vás?
  • Vyučení nebo SŠ – v oboru elektro
  • Základní schopnost porozumět výkresové dokumentaci
  • Základní uživatelská znalost PC
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Fyzickou zdatnost - budete manipulovat se sestavenými díly

Nabízíme

Co můžete čekat vy od nás?
  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • Nástup ideálně k 1.1.2018
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Našel/našla jste to, co hledáte? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět, nejlépe tak, že nám zašlete svůj životopis. Uvítáme pár doprovodných řádků o tom, proč vás zaujal náš inzerát.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN Brno, s.r.o.