Nákupčí a podpora servisního oddělení

Hledáme pracovníka do oddělení logistiky na pozici nákupčí a podpora servisního oddělení.

Popis pozice

  • Zajišťování dodacích termínů oprav a reklamací u zahraničních dodavatelů
  • Zadávání servisních požadavků do výroby
  • Vystavování objednávek na základě požadavků informačního systému
  • Komunikace s oddělením zakázek a oddělením servisní podpory
  • Podílí se na inventuře skladů
  • Průběžně vyhledává nové dodavatele pro nové projekty
  • Další činnosti v oddělení logistiky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (elektro/strojní)
  • Znalost anglického jazyka na minimálně komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Výborné organizační schopnosti a logické myšlení, nutné chápání technických souvislostí
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti, soustředění na činnosti
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektiva dlouhodobého zaměstnání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • Nástup možný ihned

Životopis a motivační dopis zasílejte přes naše webové stránky nebo přes formulář jobs.cz.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem!