Nákupčí s AJ

Právě hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení logistiky, který/á posílí stávající tým a bude zajišťovat nákup komponent pro výrobu elektronových mikroskopů.

Netrváme na předchozí praxi na obdobné pozici, dáme šanci i šikovným absolventům s chutí a schopností se rychle učit a s aktivní znalostí anglického jazyka.

Popis pozice

Co bude vaší náplní práce?
  • Vaším hlavním úkolem bude zajistit potřebné polotovary a materiál pro výrobu mikroskopů – v optimálním čase a v potřebném množství
  • Vaším denním chlebem bude práce v informačním systému, v němž budete především tvořit nákupní objednávky, sledovat plnění dodacích termínů, kontrolovat standardní náklady položek
  • Zároveň budete hodně komunikovat, jak v rámci firmy (zejm. s plánovači, oddělením vývoje, skladem, technologií, ekonomickým oddělením), tak s externími dodavateli (především zahraničními), u nichž budete poptávat a objednávat polotovary a materiál
  • Ne vždy bude možné zajistit potřebné komponenty u našich stávajících dodavatelů – vaším úkolem bude proto také vyhledávání nových dodavatelů, zjišťování dodacích termínů, ceny apod. a podílení se na hodnocení dodavatelů.

Požadujeme

Co od vás očekáváme?
  • Alespoň SŠ vzdělání – ekonomické nebo technické (strojní, elektro)
  • Zkušenosti v nákupu jsou výhodou, ne však nutnou podmínkou
  • Vztah k technice – schopnost zorientovat se ve výkresové dokumentaci
  • Znalost AJ min. na úrovni B2 – schopnost rozumět technickým informacím v AJ a komunikovat s dodavateli
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci a zájem učit se novým věcem

Nabízíme

Co můžete čekat vy od nás?
  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit, zato budete mít prostor pro vlastní iniciativu
  • Denně využijete znalost angličtiny, zároveň se můžete zdokonalit v pravidelných jazykových kurzech.
  • Budete mít zázemí příjemné kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody.
  • Sportujete? Pak můžete využívat program Multisport karty, máme zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Milujete kafe a dobré jídlo? U nás najdete kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty.
  • Rád/a vyrazíte s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžete se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy.

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Tak co, našel/našla jste to, co hledáte? Výborně! Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu a pár průvodních slov.

Zasláním životopisu dáváte souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).