Nákupčí s AJ

Právě hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení logistiky, který/á posílí stávající tým a bude zajišťovat nákup komponent pro výrobu elektronových mikroskopů.

Netrváme na předchozí praxi na obdobné pozici, dáme šanci i šikovným absolventům s chutí a schopností se rychle učit a s aktivní znalostí anglického jazyka.

Popis pozice

Co bude tvou náplní práce?
  • Tvým hlavním úkolem bude zajistit potřebné polotovary a materiál pro výrobu mikroskopů – v optimálním čase a v potřebném množství
  • Tvým "denním chlebem" bude práce v informačním systému, v němž budeš především tvořit nákupní objednávky, sledovat plnění dodacích termínů, kontrolovat standardní náklady položek, apod.
  • Zároveň budeš hodně komunikovat, jak v rámci firmy (zejm. s plánovači, oddělením vývoje, skladem, technologií, ekonomickým oddělením), tak s externími dodavateli (především zahraničními), u nichž budeš poptávat a objednávat polotovary a materiál
  • Ne vždy bude možné zajistit potřebné komponenty u našich stávajících dodavatelů – Tvým úkolem bude proto také vyhledávání nových dodavatelů, zjišťování dodacích termínů, ceny apod. a podílení se na hodnocení dodavatelů
  • Budeš se podílet také např. na řešení reklamací spojených s dodáním komponent a na dalších činnostech v rámci oddělení logistiky

Požadujeme

Co od tebe očekáváme?
  • Alespoň SŠ vzdělání – ekonomické nebo technické (strojní, elektro)
  • Zkušenosti v nákupu jsou výhodou, ne však nutnou podmínkou
  • Vztah k technice – schopnost alespoň základně se zorientovat ve výkresové dokumentaci
  • Znalost AJ na úrovni B2 – schopnost rozumět technickým informacím v AJ a komunikovat s dodavateli (převážně emailem)
  • Samostatnost, proaktivní přístup k práci a zájem učit se novým věcem

Nabízíme

Co můžeš čekat ty od nás?
  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudeš nudit, zato budeš mít prostor pro vlastní iniciativu
  • Denně využiješ znalost angličtiny, zároveň se v ní můžeš zdokonalit v pravidelných jazykových kurzech
  • Budeš mít zázemí příjemné kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Sportuješ? Pak můžeš využívat program Multisport karty, máme zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Tak co, našel/našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a dej nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz, nejlépe tak, že nám zašleš životopis v Čj a Aj, včetně motivačního dopisu.