ONLINE MARKETING SPECIALISTA/SPECIALISTKA

Do týmu Global marekting hledáme nového kolegu{kolegyni, který/á náš tým bude podporovat v aktivitách on – line marketingu směrem ven i uvnitř společnosti TESCAN, ale také se bude podílet na určování směru a podporovat on-line marketing našich dceřiných společnostech po celém světě.

Popis pozice

  • Administrace webu - jeho rozvoj, správa obsahu, SEO
  • Práce s Google Analytics a AdWords, správa svěřených kampaní
  • Tvorba obsahu pro online marketing, copywriting
  • Správa newsletterových/online marketingových kampaní a zodpovědnost za jejich optimalizaci
  • Pravidelný reporting
  • Správa svěřených databází a tvorba vlastních, spolupráce s partnerskými firmami po celém světě na optimalizaci jejich on-line komunikace
  • Zabezpečování dalších činností souvisejících s online propagací
  • Práce s interními systémy a spolupráce při jejich rozvoji
  • Spolupráce na dalších činnostech marketingového oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2-3 roky
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (písemná i ústní forma)
  • Výbornou znalost práce s PC
  • Znalost práce s CMS, dále SEO, (HTML, PHP velkou výhodou)
  • Zkušenosti s PPC, GA, ROI, apod.… podmínkou
  • Zkušenosti se správou webů a jeho obsahu, orientace v oblasti sociálních sítí
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Iniciativu a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Práci v týmu kreativních lidí
  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí rostoucí firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání