Order Desk Manager - i pro absolventy

Baví tě administrativa? Máš smysl pro pořádek a dotahuješ věci do konce? Domluvíš se anglicky (emailem i po telefonu)?
Pak možná hledáme právě tebe!

Právě hledáme posilu do oddělení zakázek na pozici Order Desk Manager. Jedná se o samostatně zodpovědnou (nikoliv manažerskou) pozici, která je vhodná i pro šikovné absolventy se zájmem učit se novým věcem.

Popis pozice

Co bude tvou náplní práce?
  • Budeš mít na starosti kompletní vyřizování objednávek na elektronové rastrovací mikroskopy, upgrady a spotřební materiál  v rámci svěřeného teritoria (vč. objednávání zařízení u zahraničních výrobců, které jsou součástí objednávky mikroskopu).
  • Budeš zpracovávat data v informačních systémech QAD (potvrzení objednávky, dodací listy, faktury, režijní a nákupní objednávky), v CRM a dalších interních databázích.
  • Budeš sledovat průběh výroby mikroskopů, komunikovat/koordinovat případné změny termínů dodání se zahraničními distributory.
  • Budeš denně v kontaktu s různými odděleními v rámci firmy – s kolegy Account Managery z odd. zakázek (kteří ti předají zkontrolované podklady k objednávkám), s odd. logistiky, odd. finalizace mikroskopů, a také se servisem.
  • Budeš zajišťovat balení mikroskopů u externí firmy, provedeš fakturaci, poptáš dopravu, osobně dohlídneš na hladký průběh expedice a předáš dopravci tebou vyhotovené doklady k zásilce vč. CMR, L/C. Clení a objednání kurýrních služeb provedou specializované kolegyně z úseku zakázek.

Požadujeme

Co od tebe čekáme?
  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomický obor výhodou
  • Zkušenosti na obdobné administrativní pozici velkou výhodou
  • Znalost angličtiny na úrovni B1
  • Pečlivost a smysl pro pořádek
  • Velmi dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti

Nabízíme

Co můžeš čekat ty od nás?
  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudeš nudit, zato budeš mít prostor pro vlastní iniciativu
  • Denně využiješ znalost angličtiny, zároveň se v ní můžeš zdokonalit v pravidelných jazykových kurzech
  • Budeš mít zázemí příjemné kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Sportuješ? Pak můžeš využívat program Multisport karty, máme zázemí pro cyklisty i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Tak co, našel/našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a dej nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz, nejlépe tak, že nám zašleš životopis v Čj a Aj, včetně motivačního dopisu.