Pracovník finalizace

Hledáme nové kolegy do našeho přátelského týmu! TESCAN vyvíjí stále složitější nové typy mikroskopů, máme k zákazníkovi individuální přístup, a proto hledáme opět nového kolegu pro posílení finální montáže.
  • Máš vzdělání se zaměřením elektro? VŠ, SŠ
  • Baví Tě práce s velmi složitými typy přístrojů?
  • Chceš se podívat i pod pokličku fyziky?
Pak hledáme právě Tebe!

Popis pozice

Pracovník finalizace:
  • Provádí finální nastavování, zkoušky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů výrobku
  • Podílí se na odstranění chyb výrobku
  • Připravuje výrobek k expedici
  • Spolupracuje s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ, VŠ - obor elektro
  • Znalost AJ (alespoň mírně pokročilá)
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Vyhl. 50/1978 Sb. výhodou
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Odborná školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny, finanční bonusy a další zaměsntanecké benefity
  • Neformální akce s fajn kolegy
  • Nástup možný ihned

Motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Related job positions