Pracovník logistiky a podpory vývoje TEM

Zajímá tě technika a vše co s ní souvisí? Už sis někdy četl/a v technických výkresech? Rád/a posouváš věci vpřed a nebojíš se prosadit? Chceš získat praxi ve firmě, která pronikla do světa nanočástic a je ve svém oboru jedním z lídrů na trhu?

Tak to zkus u nás!

Právě hledáme posilu do oddělení vývoje TEM (transmisních elektronových mikroskopů), která/který bude podporou týmu v oblasti zajištění výrobních i nákupních dílů pro vývojové účely. Dále bude zajišťovat také podpůrný management vývojového projektu TEM.

Popis pozice

Co bude Tvou náplní práce?
  • Zajištění podpůrné logistiky pro TEM vývojový tým  - práce s podnikovým informačním systémem (QAD), zadávání nákupních požadavků a požadavků na vyskladnění materiálu, sledování průběhu výroby dílů a sestav, a kontrola stavu objednávek
  • Spolupráce s oddělením logistiky, řízení požadavků na dodávku dílů a sestav
  • Spolupráce s vývojáři při tvorbě a správě dokumentace
  • Sledování časových a jiných milníků projektu
  • Další podpůrné činnosti ve vývojovém oddělení

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?
  • SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme technické obory nebo obory související s logistikou)
  • Zajímáš se o techniku a máš chuť učit se novým věcem
  • Dokážeš se zorientovat v technické dokumentaci
  • Ovládáš dobře práci s PC – MS Word a Excel, zkušenosti s ERP systémem jsou výhodou
  • Dorozumíš se anglicky
  • Máš velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Nechybí ti pečlivost, smysl pro pořádek a spolehlivost

Nabízíme

Co můžeš čekat Ty od nás?
  • Dozvíš se, jak to chodí ve vývojovém oddělení úspěšné hi-tech společnosti
  • Budeš spolupracovat v týmu kreativních a zároveň přátelských kolegů
  • Budeš mít zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Sportuješ? Pak se ti bude hodit program Multisport, máme zázemí pro bikery i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Tak co, našel/našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a dej nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz.