Pracovník příjmu a expedice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude spolupracovat s několika odděleními v rámci firmy a zajišťovat příjem zásilek od dodavatelů a podílet se na balení a odesílání jednotlivých dílů i celých mikroskopů.

Popis pozice

  • fyzický příjem zásilek od dodavatelů
  • formální kontrola dodávek a evidence v systému
  • fyzické balení dílů a mikroskopů pro odeslání k zákazníkům
  • kontrola kompletnosti zásilky k odeslání – vyplnění balícího/expedičního listu, foto dokumentace
  • komunikace s dopravci, skladem, a dalšími odděleními napříč firmou
  • manipulace s finančními prostředky v omezené míře - dobírky

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • fyzická zdatnost
  • znalost práce s počítačem
  • průkaz na VZV
  • pečlivost a zodpovědnost
  • příjemné vystupování a dobrá komunikace

Nabízíme

  • zázemí rostoucí nadnárodní společnosti a perspektiva dlouhodobého zaměstnání
  • flexibilní pracovní doba
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • zajímavé zaměstnanecké benefity a systém finančních bonusů
  • nástup možný ihned

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis a motivační dopis prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 4 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN Brno, s.r.o.