Pracovník servisní podpory

Společnosti v rámci TESCAN ORSAY HOLDINGU působí celosvětově prostřednictvím dceřiných společností a dále pak přes rozsáhlou distribučně-servisní partnerskou síť. Dobré jméno ve světě pak dokazuje téměř exponenciální růst dodaných přístrojů. Abychom udrželi naše zákazníky spokojené, poskytujeme jim vysoce kvalifikovanou a rychlou servisní podporu. Právě nyní hledáme pro rozšíření našeho týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Pracovník servisní podpory.

Popis pozice

Při zjištění technické závady či potřeby technické podpory u instalace, zaškolení atd. se obracejí distributoři TESCANu, nebo samotní zákazníci na pracovníky servisní podpory, kteří mají s mikroskopy nejvíce zkušeností a jsou schopni problém vyřešit v první fázi po telefonu nebo emailem, v další fázi potom osobně při servisním zásahu.
Na této pozici nejdříve projdete podrobným zaškolením, kde získáte potřebné znalosti a zkušenosti.
Následně budete samostatně zajišťovat servis, technická zaškolení a další podporu distributorům a zákazníkům  – uživatelům elektronových mikroskopů - po celém světě.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ - obor elektro, fyzika
  • Aktivní znalost AJ
  •  Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Řidičský průkaz sk. B, vyhl. 50/1978 Sb.
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Příležitost vycestovat v rámci zaměstnání do celého světa
  • Odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity: 25 dní dovolené, finanční bonusy, vzdělávání, flexibilní pracovní doba, firemní akce, aj.
  • Nástup možný ihned

V případě, že Vás tato pozice zaujala, neváhejte a zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: nabor@tescan.cz
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.