Vývojář aplikací - specialista na BIO aplikace

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do oddělení vývoje aplikací, který/á bude samostatně vyvíjet aplikace pro mikroskopy firmy TESCAN.

Popis pozice

Pracovník vývoje aplikací:
  • Samostatně vyvíjí nové aplikace především ve spolupráci s oddělením fyziky a v součinnosti s dalšími vývojovými skupinami
  • Účastní se jednání s klíčovými zákazníky, prezentuje na odborných konferencích a výstavách a figuruje na dalších akcích souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí
  • Zpracovává podklady pro další vývojová oddělení
  • Provádí experimentální testování a ověřování fyzikálních funkcí mikroskopů
  • Tvoří aplikační listy a metodiky

Požadujeme

  • VŠ - obor biologie, biochemie, klinická biochemie, biofyzika, Ph.D. vítáno
  • Praxe na obdobné pozici ve vývoji nebo aplikacích elektronové mikroskopie výhodou
  • Znalost elektronové mikroskopie (SEM/TEM), AFM (SPM) či Ramanovské spektroskopie výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou pozici
  • Příležitost stát se specialistou v oboru elektronové mikroskopie
  • Zázemí úspěšné nadnárodní hi-tech společnosti
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Finanční bonusy, Multisport program, výhodný mobilní tarif, sportovní a kulturní akce, a mnoho dalšího...
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a zašlete nám profesní životopis v českém a anglickém jazyce, spolu s motivačním dopisem.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 4 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.