Produktový specialista

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni do úseku Zakázek, který bude samostatně řešit technické otázky jednotlivých obchodních případů. Bude ve velmi úzké spolupráci s oddělením R&D, s aplikačními specialisty a dalšími odděleními.

Popis pozice

Produktový specialista:
  • Poskytuje technickou podporu v záležitosti obchodních případů, tendrů, veřejných zakázek a výběrových řízení, doporučuje vhodné konfigurace mikroskopu, schvaluje nestandardní konfiguraci mikroskopu
  • Úzce spolupracuje s kolegy z úseku Zakázek a R&D, řeší technické otázky a koordinuje vzájemnou komunikaci mezi těmito úseky
  • Realizuje produktová školení
  • Udržuje specifikace mikroskopů TESCAN, připravuje podpůrné prodejní argumenty, porovnání mikroskopů TESCAN  s konkurencí
  • Komunikuje se zákazníky a distributory, účastní se konferencí, výstav a cestuje za klíčovými zákazníky
  • Provádí před-akceptace mikroskopů ve firmě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (fyzika, strojírenství, elektro)
  • Obecný přehled v technických oborech fyzika, strojírenství, elektro
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti zabývající se vývojem výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev podmínkou
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpovědnou pozici
  • Příležitost stát se specialistou v oboru elektronové mikroskopie
  • Zázemí úspěšné nadnárodní hi-tech společnosti
  • Finanční bonusy, flexibilní pracovní dobu, Multisport program, odborné a jazykové kurzy, sportovní a kulturní akce, zázemí pro bikery i kávomilce, a mnoho dalšího...
  • Pracoviště v Brně - Kohoutovicích
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zaujala Vás pozice? Pak neváhejte a zašlete nám Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce na nabor@tescan.cz.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.