Ředitel vývoje

Taky se vám zdá, že výrobky ve vašem okolí nejsou dost dobré, že autor zapomněl na některý detail, nebo že by určitá věc šla vyřešit lépe?
Také vás fascinují geniálně jednoduché nápady za milión?
Umíte zkombinovat duši vývojáře a kompetence manažera?
Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti s vedením týmu, nebo s vedením projektů?
Umíte lidi kolem sebe motivovat, podporovat a rozvíjet?
Chcete dělat tvůrčí práci a být klíčovým článkem špičkové firmy v oblasti vývoje nanotechnologií?

Hledáme ředitele vývoje pro celý úsek R&D -  jedné z nejrychleji se vyvíjejících a dynamických společností s většinovým českým kapitálem – společnosti TESCAN ORSAY HOLDING. Tato osoba bude zodpovědná za úspěšné fungování celého R&D skenovacích a transmisních elektronových mikroskopů: R&D Fyzika, Elektronika, Mechanická konstrukce, Software, Vývoj aplikací, Transmisní a Světelná mikroskopie. Každý tým samostatně vyvíjí svoji část pod vedením týmových vedoucích.

Popis pozice

  • Řízení celého R&D, 7 týmů, téměř stovka vývojářů z nejrůznějších oborů
  • Spolurozhodování o směru a strategii celého vývoje
  • Spolurozhodování o prioritách vývojových úkolů, nastavování strategií spolu s vedením společnosti
  • Komunikace a konzultace s týmovými vedoucími, organizování porad a vývojových schůzek
  • Koordinace a delegování vývojových projektů
  • Koordinace zavádění nových produktů do výroby a na trh
  • Účast na jednáních s klíčovými zákazníky, prezentace na odborných konferencích a výstavách a reprezentace na dalších akcích souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí
  • Spolupráce s ostatními odděleními – Obchod, Výroba, Servisní podpora, Finalizace, Finance, HR

Požadujeme

  • Přirozená vůdčí osobnost s velmi dobrou orientací v technických oborech a zkušenostmi s vedením lidí
  • VŠ – obor technický, matematicko-fyzikální, aplikovaná fyzika, materiálové vědy, nanotechnologie, polovodiče apod., Ph.D. vítáno
  • Angličtina pokročilá – slovem i písmem
  • Znalost elektronové mikroskopie (SEM/TEM) a jejích možností v kombinaci s analytickými metodami (AFM/SPM, EDX/WDX, Raman, TOF-SIMS, EBSD, STEM, EBIC/EBAC, katodoluminiscence atd.) je velkou výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Systematičnost, pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Roli manažera v dynamické společnosti vyvíjející a vyrábějící cutting edge produkty, a která je součástí „velké pětky“ světových společností vyrábějících elektronové mikroskopy
  • Vedení týmu vysoce kreativních lidí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Klíčovou pozici řídící celé R&D a možnost spolurozhodovat o směrech vývoje v TESCANu
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Cestování a kontakty s klíčovými zákazníky v nanotechnologiích
  • Firemní benefity – týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, podpora sportování a vzdělávání, finanční bonusy a další na základě jednání.

Profesní životopis v českém/slovenském a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Related job positions