SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu do oddělení Financí a personalistiky, která/který podpoří náš tým a bude samostatně zajišťovat zpracování dané účetní agendy.

Popis pozice

  • zpracování vyúčtování služebních cest zaměstnanců – tuzemské a zahraničí
  • vykazování a evidence účetních podkladů v oblasti výzkumu a vývoje, dotačních projektů
  • zpracování a tvorba vstupních a výstupních podkladů pro dotační projekty
  • účtování v oblasti závazkových vztahů, banky
  • spolupráce v dalších oblastech účetnictví v rámci činností oddělení

Požadujeme

  • výborná znalost v oblasti podvojného účetnictví, účetních předpisů
  • dobrá znalost daňových předpisů (DPH, daň z příjmu)
  • dobrá znalost MS Office (Excel vyšší uživatelská úroveň)
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v účetnictví, zkušenosti na obdobné pozici
  • spolehlivost a pečlivost
  • znalost komplexního účetního IS (QAD, SAP, AX Dynamix) výhodou
  • výhodou znalost nebo zkušenost v oblasti dotačních projektů
  • znalost anglického jazyka - aktivně, minimálně úroveň B2

Nabízíme

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání v rostoucí nadnárodní společnosti
  • příležitost k osobnímu i odbornému růstu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • motivující zaměstnanecké benefity: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, odborná a jazyková školení, program Multisport, finanční bonusy, a další
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Profesní životopis v českém jazyce včetně motivačního dopisu zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 4 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.