Samostatná/ý účetní

Hledáme novou kolegyni/ nového kolegu do oddělení Financí a personalistiky, která/který podpoří náš tým a bude samostatně zajišťovat zpracování dané účetní agendy.

Popis pozice

  • zpracování vyúčtování služebních cest zaměstnanců – tuzemské a zahraničí
  • práce s hotovostí pokladny (proplácení drobných výdajů, vyúčtování SC), účtování pokladních dokladů
  • kontrola správnosti a úplnosti, pořizování a účtování faktur přijatých za materiál a služby
  • účtování v oblasti závazkových vztahů, banky
  • spolupráce v dalších oblastech účetnictví v rámci činností oddělení

Požadujeme

  • výborná znalost v oblasti podvojného účetnictví, účetních předpisů
  • dobrá znalost daňových předpisů (DPH, daň z příjmu)
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. 2 roky praxe v účetnictví, zkušenosti na obdobné pozici
  • spolehlivost, pečlivost a dokončování činností v termínu
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost komplexního účetního IS QAD výhodou
  • dobrá znalost MS Office (Excel vyšší uživatelská úroveň)
  • znalost anglického jazyka - pasivně, minimálně úroveň A2

Nabízíme

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání v rostoucí nadnárodní společnosti
  • příležitost k osobnímu i odbornému růstu
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • motivující zaměstnanecké benefity: flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, odborná a jazyková školení, program Multisport/ActivePass, finanční bonusy a další
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis, spolu s motivačním dopisem (zajímá nás, co očekáváš od hledaného zaměstnání).