Správce IT a IS

Hledáme nového kolegu/kolegyni (vhodné i pro studenty VŠ) do oddělení IT, který bude provádět odborné práce v daném oboru a podporovat tak uživatele informačních systémů v celé společnosti.

Popis pozice

  • Zajišťuje správu a funkčnost firemního informačního systému (úpravu prohlížení za pomoci jazyka 4GL, vytváření bash skriptů pro periodické spouštění funkcí, změna řídicích nastavení ERP systému)
  • Zajišťuje správu, funkčnost a bezpečnost firemní počítačové sítě.
  • Poskytuje konzultace uživatelům PC (schopnost komunikace i s netechnicky zaměřenými uživateli)
  • Shromažďuje požadavky a zajišťuje na nákup, opravy a údržbu majetku – HW a SW.
  • Zajišťuje evidenci HW a SW ve spoluprácí s oddělením Ekonomiky.
  • Zajišťuje správu telefonní ústředny.
  • Plní další úkoly podle nařízení svého nadřízeného.

Požadujeme

  • VŠ – informatika, elektro, vhodné i pro absolventy a studenty 4. nebo 5. ročníku VŠ
  • Zkušenosti v oblasti údržby PC
  • Výborná uživatelská znalost PC a schopnost rychle se zorientovat v různorodém SW
  • Pečlivost, vstřícnost, komunikativnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni – porozumění technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Samostatný a aktivní přístup

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity: flexibilní pracovní doba, pět týdnů dovolené, finanční bonusy, podpora sportovaní, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, profesní školení
  • Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Nástup dohodou

Profesní životopis v českém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.