Stáž na marketingovém a obchodním oddělení

Zajímá tě marketing a obchod?
Budeš v příštím roce končit VŠ a chceš získat zajímavou praxi?
Můžeš pracovat 20 hodin týdně?

3x ano?
Pak určitě čti dál.

Marketingový tým zabezpečující marketingové aktivity napříč skupinou TESCAN, hledá studentka/studentku, který/á se chce profesně věnovat v budoucnu marketingu a má zájem vyzkoušet si různorodé činnosti na marketingovém a obchodním oddělení.

Popis pozice

Co všechno si u nás vyzkoušíš?
  • Budeš se podílet na různých projektech v prostředí B2B marketing a lokálního PR.
  • Nahlédneš pod pokličku online marketingu se zaměřením na obsahovou strategii.
  • Seznámíš se s činností marketingového analytika.
  • Vyzkoušíš si roli copy writera.
  • Pomůžeš nám s organizací výstav a workshopů v ČR i v zahraničí.
  • Budeš administrativně podporovat kolegy z marketingového týmu.

Na konci stáže bys měl mít reálnou představu o tom, kterým směrem by ses chtěl/a v marketingu ubírat. A pokud se ti u nás bude líbit, dohodneme se na uzavření pracovní smlouvy.

Požadujeme

Co bys měl/a splňovat?
  • Jsi student/ka VŠ se zaměřením na obchod, marketing, PR nebo ekonomiku.
  • Máš zájem o marketingovou praxis v mezinárodní exportně zaměřené společnosti.
  • Dokážeš se domluvit anglicky.
  • Můžeš pracovat pravidelně 20 hodin týdně.

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

  • Velmi zajímavou a různorodou práci.
  • Přímý kontakt se špičkovými produkty firmy TESCAN.
  • Perspektivu zaměstnání na plný úvazek po skončení studia.
  • Škole potvrdíme odbornou praxi, budeš-li potřebovat.
  • Přizpůsobení rozvržení pracovní doby tvým potřebám.
  • Super kolektiv a atraktivní prostředí mezinárodní společnosti.

Your personal data will be processed according to the privacy policy.

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a připoj motivační dopis (zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o.,  IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu 6 měsíců.
Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).