Strojař absolvent

Do rostoucího týmu hledáme strojaře, který právě ukončil vysokou školu, nebo absolventa strojní průmyslovky, který ve studiu nechce nebo nemůže pokračovat.
Zájem o obor, všeobecný rozhled, a ochota se dále učit je nezbytná.

Popis pozice

  • Správa kusovníků v PDM a ERP systémech
  • Příprava technologických a montážních postupů
  • Optimalizace výrobních dílů a postupů
  • Zavádění změn do výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení požadované dokumentace a administrativy projektů
  • Spolupráce s ostatními útvary
  • Další administrativní činnosti v oblasti výroby a nákupu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - strojní
  • Znalost práce v CAD (SolidWorks je výhodou)
  • Vítána je znalost jemné mechaniky, vakuové techniky a materiálového inženýrství
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Kompletní zaučení
  • Práci v týmu zkušených kolegů, která není stereotypní a přináší možnost vlastních nápadů a řešení
  • Práci ve stabilní firmě s většinovým českým podílem, která je jednou z pěti celosvětových hráčů na trhu elektronové mikroskopie
  • Individuální přístup a stabilní práci, která je pro nás během na dlouhou trať
  • Jednosměnný provoz
  • Systém firemních benefitů a finančních bonusů
  • Nástup možný ihned