Vývojář SW - TEM (C++)

Hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni, který/á bude součástí projektu vývoje řídícího SW transmisního elektronového mikroskopu (TEM). Vývoj je značně rozmanitý, od komunikace s HW na nejnižších úrovních, přes vysokorychlostní datové přenosy, zpracování obrazových dat až po aplikace neuronových sítí.

Netrváme na předchozích zkušenostech, dáme šanci i šikovným absolventům s chutí a schopností se rychle učit.

Klíčová slova: C++11, Python, Boost, Qt, OpenCV, image processing, computer vision

Popis pozice

  • Návrh, analýza a tvorba řídícího software pro elektronové mikroskopy (technologie C/C++11, Qt, STL, Boost, OpenCV)
  • Řídící software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií
  • Zpracování statického i živého obrazu 2D/3D
  • SW komunikace s pokročilým HW
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Požadujeme

  • VŠ vzdělání -  obor informatika nebo elektrotechnika
  • velmi dobrá znalost C++
  • Orientace ve světě IT
  • Chuť se učit a převzít za svou práci odpovědnost
  • Schopnost spolupracovat v týmu a domluvit se nejen s programátory
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ (dokážeš se vyznat v technických dokumentech a návodech, zvládneš emailovou komunikaci, domluvíš se se zahraničními kolegy)

Výhodou je:
  • Znalost C++11/14/17, Qt, nebo Python
  • Zkušenosti s vývojem pro Windows v prostředí MS Visual Studio

Nabízíme

  • Spolupráce na zajímavých projektech, v týmu kreativních kolegů
  • Prostor pro využití nových nápadů, možnost rovnou otestovat svá řešení v laboratoři
  • Aktivní využití angličtiny díky spolupráci se zahraničními kolegy, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, Multisport karta, výhodný mobilní tarif, zázemí pro bikery i kávomilce, finanční bonusy, firemní akce a další….

Našel/našla jsi, co hledáš? Pak nám pošli svůj životopis a motivační dopis (slibujeme, že si ho přečteme, zajímá nás, co hledáš, případně co očekáváš od nového zaměstnání).

Zasláním životopisu dáváš souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Related job positions