SW Developer - TIMA (C++)

Máš nápady, chuť na sobě pracovat a ovládáš C++? Rád/a se obklopuješ kreativními lidmi? Chceš získat praxi ve firmě, která pronikla do světa nanočástic a je ve svém oboru jedním z lídrů na trhu?

Tak to zkus u nás!

Právě hledáme posilu do týmu vývoje SW, který/á se bude podílet na vývojovém projektu elektronového mikroskopu TIMA. Netrváme na předchozích zkušenostech, dáme šanci i šikovným absolventům s chutí a schopností se rychle učit.

Popis pozice

  • Návrh, a tvorba software pro elektronové mikroskopy (technologie C/C++11, Qt)
  • Analytický software pro nejmodernější zařízení v oblasti průzkum, těžba a zpracování nerostných surovin.
  • Zpracování obrazových a spektroskopických dat
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami - elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Požadujeme

  • Máš SŠ nebo VŠ vzdělání -  obor informatika a výpočetní technika, nebo elektrotechnika a informatika
  • Ovládáš velmi dobře C++
  • Máš základní přehled o matematických a statistických metodách
  • Máš chuť se učit a převzít za svou práci odpovědnost
  • Dokážeš dobře spolupracovat v týmu
  • Máš alespoň pasivní znalost AJ (dokážeš se vyznat v technických dokumentech a návodech, zvládneš základní emailovou komunikaci)
Výhodou je, pokud:
  • Znáš C++11, aplikační framework Qt, nebo skriptovací jazyk Python
  • Máš zkušenosti s vývojem pro Windows v prostředí MS Visual Studio

Nabízíme

  • Budeš spolupracovat v týmu vysoce kreativních a zároveň přátelských kolegů
  • Dostaneš prostor pro využití nových nápadů, svá řešení si můžeš rovnou otestovat v laboratoři
  • Díky spolupráci se zahraničními kolegy využiješ angličtinu, zároveň se můžeš zdokonalit v pravidelných jazykových kurzech
  • Budeš mít zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Sportuješ? Můžeš využívat program Multisport karty, máme zázemí pro bikery i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Našel/našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a dej nám o sobě vědět na nabor@tescan.cz.

Related job positions