Systémový inženýr finalizace

Hledáme zkušeného pracovníka do oddělení Finalizace, který bude vytvářet a upravovat revizní předpisy pro finalizaci na základě poznatků a výsledků z vývoje, servisu a výroby (vhodná znalost HTML, XML). Dále bude samostatně zajišťovat finální sestavení a testování výrobků.

Popis pozice

  • Finální nastavování, zkoušky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů výrobku
  • Samostatné odstraňování chyb výrobku
  • Příprava výrobku k expedici
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ, VŠ - obor elektro, fyzika
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Minimálně dobrá  znalost mikroskopů TESCAN z hlediska jeho fungování, diagnostiky
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti napříč odděleními finalizace, servisu a vývoje (fyzika, HW, SW, mechanická konstrukce)
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Znalost XML,HTML
  • Řidičský průkaz sk. B, vyhl. 50/1978 Sb.
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Možnost podílet se na vědeckém pokroku ve světě prostřednictvím odborné podpory našich zákazníků
  • Odborná školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, kurzy angličtiny, finanční bonusy a další zaměsntanecké benefity
  • Neformální akce s fajn kolegy
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém jazyce zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na nabor@tescan.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.