SYSTÉMOVÝ INŽENÝR - FYZIK - TEM - SENIOR

… Na počátku všeho byla FYZIKA… FYZIKA je i prvním článkem ve vývojovém řetězci ELEKTRONOVÉHO MIKROSKOPU vyráběného ve firmě TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.
Chcete být součástí špičkového vývojového týmu v oblasti nanotechnologií? Je pro Vás CZECH MADE značka kvality?
Chcete být součástí progresivně rostoucí, dnes již mezinárodní společnosti se sídlem v Brně, která se z malé firmy propracovala mezi lídry oboru?
Chcete nejen zkoumat, ale také své výsledky uvádět do praxe a vidět, že je lidé opravdu používají?
Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice

  • Samostatné řešení výzkumných a vývojových úkolů v oblasti fyzikálních věd se zadanými vstupy a vymezenými výstupy, zpracování podkladů pro další vývojová oddělení
  • Experimentální testování a ověřování fyzikálních funkcí mikroskopů
  • Vedení požadované dokumentace a administrativy vývojových projektů
  • Vedení jednotlivých vývojových projektů
  • Spolupráce s ostatními odděleními vývoje a výroby

Požadujeme

  • VŠ - obor matematicko-fyzikální, aplikovaná fyzika apod., Ph.D. vítáno
  • Praxe na obdobné pozici ve vývoji či výzkumu v oblasti fyzikálních věd výhodou
  • Znalost transmisní elektronové mikroskopie případně jiných oblastí elektronové mikroskopie nutností
  • Znalost oboru částicová optika podmínkou
  • Znalost software pro matematicko-fyzikální simulace např. EOD, COMSOL atd. výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Pracovní poměr:

  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e- mail: nabor@tescan.cz

Related job positions