TECHNICKÝ PRACOVNÍK KOOPERACÍ (ODD. LOGISTIKY)

Hledáme pracovníka do oddělení  logistiky, který bude zajišťovat administrativní, technické i fyzické práce spojené s dodávkou prací a dílů od externích dodavatelů.

Popis pozice

  • Kontroluje kvalitu a množství přebíraných dílů
  • Vystavuje objednávky v informačním systému, sleduje jejich plnění, provádí patřičné zápisy
  • Provádí přípravu materiálu a dílů před předáním externímu dodavateli prací – zaslepování, balení
  • Zajišťuje a kontroluje správné vložení pracovních postupů pro výrobu
  • Řeší reklamace spojené s dodáním výrobních dílů a prací
  • Hotové díly předává do skladu včetně vyplněné dokumentace
  • Zajišťuje drobný nákup materiálu a služeb dle schválených požadavků, včetně úhrady v hotovosti
  • V případě potřeby zajišťuje dopravu materiálu a výrobních dílů k externím dodavatelům a zpět
  • Další činnosti v oddělení logistiky

Požadujeme

  • SŠ technického směru, vyučen – technický obor
  • Dobrý zdravotní stav – občasná manipulace s břemeny nad 15 kg
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Základní schopnost porozumět výkresové dokumentaci
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, dobré organizační schopnosti
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Spolupráci ve fajn kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí rostoucí společnosti s nadnárodním působením a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Motivující finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail: nabor@tescan.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.