Technický pracovník - Obsluha mycí linky

Popis pozice

Pracovník na této pozici:
  • Přebírá díly k čištění od pracovníků výroby nebo pracovníků kooperace
  • Provádí čištění dílů v mycí lince dle stanoveného technologického postupu
  • Vyčištěné díly ukládá do obalů a popíše dle výkresové dokumentace
  • Hotové díly předává do skladu včetně vyplněné dokumentace
  • Další činnosti v oddělení logistiky

Požadujeme

  • SŠ technického směru, vyučen – obor technický, chemický, technologický
  • Dobrý zdravotní stav – manipulace s břemeny, práce v hlučnějším prostředí (do 80 dB – používání ochrany sluchu)
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Základní schopnost porozumět výkresové dokumentaci
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatný a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, dobré organizační schopnosti
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Motivující finanční ohodnocení a širokou škálu firemních benefitů
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis přes formulář jobs.cz.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.