Technolog – konstruktér - technologická podpora výroby

Hledáme pracovníka do nově vznikajícího oddělení technologie, který bude na základě dokumentace vytvořené vývojovým oddělením připravovat výrobní dokumentaci. Součástí práce je kontrola úplnosti dokumentace, doplňování dat pro plánování a nákup, tvorba převážně montážních návodů a navrhování přípravků. Další oblastí je tvorba vrcholových kusovníků standartních mikroskopů dle zadání obchodního oddělení. Technologie se podílí na komunikaci s našimi dodavateli se zaměřením na použité technologie. S tím souvisí vyhledávání nových technologií a dodavatelů.

Popis pozice

  • Kontrola úplnosti výkresové dokumentace
  • Správa kusovníků v PDM a ERP systémech
  • Tvorba technologických, výrobních a nákupních dat
  • Příprava technologických, montážních a kontrolních postupů
  • Optimalizace výrobních dílů
  • Zavádění změn do výroby
  • Samostatné řešení úkolů v oblasti výroby, zpracování výkresů, projekčních podkladů jednotlivých částí výrobků či dílčích sestav, jejich testování a zavádění do opakované výroby
  • Spolupráce s ostatními útvary (vývoj, jakost, prodej, servis)
  • Komunikace s dodavateli se zaměřením na používané technologie
  • Vyhledávání nových technologií a dodavatelů
  • Další administrativní činnosti v oblasti výroby

Požadujeme

  • VŠ - obor strojní inženýrství
  • Znalost práce v CAD (SolidWorks je výhodou)
  • Vítána je znalost jemné mechaniky, vakuové techniky a materiálového inženýrství
  • Aktivní znalost AJ
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příležitost k odbornému růstu ve specifickém hi-tech odvětví
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Systém zajímavých zaměstnaneckých benefitů a finančních bonusů
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte přes naše webové stránky nebo přes formulář jobs.cz.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.