VEDOUCÍ APLIKAČNÍ SKUPINY LIFE SCIENCE

Jste zkušený biolog?
Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti s vedením týmu, nebo s vedením projektů?
Umíte lidi kolem sebe motivovat, podporovat a rozvíjet?
Chcete dělat tvůrčí práci a být důležitým článkem špičkové firmy v oblasti vývoje nanotechnologií? Baví Vás práce v laboratoři? Ale zároveň Vás baví cestovat?
Chcete se setkávat s vědci, lékaři a dalšími odborníky v oboru Lifescience na konferencích po celém světě?
Hledáme vedoucího skupiny Aplikací v oboru Lifescience, části divize Global Application v mateřské společnosti TESCAN ORSAY HOLDING. Tato osoba bude zodpovědná za úspěšné fungování týmu Specialistů aplikací oboru biologie

Požadujeme

  • VŠ – biologie nebo chemie, Ph.D. vítáno
  • Praxe ve vedení lidí nebo projektu podmínkou, zkušenosti s aplikacemi v elektronové mikroskopii velkou výhodou
  • Znalost elektronové mikroskopie (SEM/TEM) a její schopností v kombinaci s analytickými metodami (AFM/SPM, EDX/WDX, Raman, TOF-SIMS, EBSD, STEM, EBIC/EBAC, katodoluminiscence atd.) je velkou výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Popis pozice:

  • Řízení týmu specialistů aplikací v oboru Lifescience
  • Komunikace s ostatními aplikačními týmy a jejich vedoucími
  • Určování priorit úkolů
  • Koordinace a delegování projektů (demonstrace zákazníkům, podpora distribuční sítě, podpora samotných zákazníků)
  • Spolupráce na vývoji nových aplikací v oboru, především ve spolupráci s oddělením vývoje aplikací a oddělení fyziky
  • Spolupráce s oddělením marketingu, tvorba aplikačních listů, metodik, psaní odborných článků a celková podpora produktů
  • Účast na jednáních s klíčovými zákazníky, prezentace na odborných konferencích a výstavách a reprezentace na dalších akcích souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí

Nabízíme

  • Vedení týmu vysoce kreativních lidí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Klíčovou pozici v Global Application firmy TESCAN, možnost spolurozhodovat a ovlivnit směr vývoje v TESCANu
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí stabilní české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Cestování a kontakty s klíčovými zákazníky v nanotechnologiích

Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Related job positions