Vedoucí nákupu

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení Logistiky na pozici Vedoucí nákupu, který/á bude řídit tým nákupčích a komplexně zajišťovat nákupy pro výrobu od zahraničních dodavatelů. Nový kolega/kolegyně povede vyjednávání o nákupních cenách, bude samostatně řídit jednotlivé případy, aktivně vyhledávat nové dodavatele. Součástí činnosti je i nutná spolupráce s ostatními oddělení na zajištění dodávky.

Popis pozice

  • Komplexní realizace obchodního případu, zejména do zahraničí – poptávka, objednávka, realizace, likvidace faktury ve spolupráci s oddělením ekonomiky, reklamace, cenová jednání atd.
  • Vedení a kontrola nákupčích – tuzemský i zahraniční nákup
  • Zpracování poptávek, rámcových objednávek, hodnocení dodavatelů
  • Spolupráce se všemi útvary
  • Vedení požadované dokumentace a administrativy
  • Zpracování činností v rámci vnitřního informačního systému
  • Další administrativní činnosti v oblasti oddělení logistiky

Požadujeme

  • SŠ, VŠ – ekonomický nebo technický směr (obor elektro, strojírenství výhodou)
  • Aktivní znalost AJ, vedení obchodních jednání v AJ, další jazyk vítán
  • Základní znalost ekonomických, účetních a daňových pravidel
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Manažerské, obchodní a analytické schopnosti jsou výhodou
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Odborné školení a perspektivu osobního i odborného růstu
  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí, výhled do korun stromů
  • Výbornou kávu v kuchyňkách, výběr dobrot v bufetu/kantýně
  • Neformální akce s fajn kolegy
  • Nástup možný ihned
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Pokud se Vám pozice líbí, zašlete motivační dopis a profesní životopis (v českém a anglickém jazyce včetně fotografie) na e-mail: nabor@tescan.cz

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Related job positions