Výrobní ředitel/ka

Společnost TESCAN se během posledních let rozrostla a roste i významně počet vyrobených produktů. Hledáme nového kolegu, který nám pomůže řešit náročnou výrobu high-tech výrobku.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost jednotlivých oblastí výrobního procesu
  • Orientace ve výkresové dokumentaci (mechanické, elektro)
  • Komunikativní znalost ČJ, AJ
  • Pečlivost, smysl pro plánovité jednání, organizační schopnosti
  • Aktivní a samostatný přístup při řešení problému
  • Schopnost řídit a motivovat zaměstnance a převzít odpovědnost za celou pracovní skupinu

Náplň práce:

  • Plánování, řízení a koordinace výroby a zajišťování stanovených úkolů na základě plánu prodeje, výhledů prodeje a vývojových úkolů; řešení odchylek od plánu
  • Hledání nových postupů, technologií a spolupodílení se na zavedení do výroby
  • Vedení a koordinace útvarů podřízených úseku Výroby
  • Řízení stavu zásob, rozpracované výroby a cenových náklady výroby ve spolupráci s oddělením Logistiky a pracovníkem finančního kontrolingu
  • Podílení se na plánování využití vlastních kapacit ve vazbě na zadávání výroby u externích dodavatelů

Nabízíme

  • Možnost být high-tech společnosti zabývající se vývojem a výrobou nejmodernějších technologií
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Odpovědnou a náročnou práci
  • Zázemí stabilní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Benefity

Souhlasím:

Pracovní poměr:

  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Nástup možný dle dohody

Related job positions