Vývojář aplikací – Earth Sciences

Máš přehled v mineralogii nebo geochemii? Víš něco o analytických metodách používaných v geologii? Bavilo by tě analyzovat vzorky od zákazníků z celého světa? Chceš být součástí české firmy, která patří mezi celosvětovou špičku v oboru? Tak právě tebe hledáme!

Popis pozice

Co bude Tvou náplní práce?
  • Vývoj mineralogického mikroskopu TIMA ve spolupráci s dalšími odděleními
  • Testování elektronových mikroskopů a dalších zařízení na geologických vzorcích
  • Analýza vzorků zákazníků na mikroskopu TIMA
  • Aktivní účast na mezinárodních konferencích
  • Spolupráce s mezinárodními společnostmi a instituty
  • Tvorba aplikačních listů a návodů
  • Publikační činnost

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?
  • Přehled v mineralogii / geochemii
  • Přehled v analytických metodách používaných v geologii
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Zkušenost s elektronovou mikroskopií výhodou
  • Základní orientace v ložiskové geologii výhodou
  • Ochota občas vycestovat do zahraničí

Nabízíme

Co můžeš čekat Ty od nás?
  • Spolupráci v týmu vysoce kreativních a zároveň přátelských kolegů
  • Práci na vývoji špičkového mineralogického mikroskopu
  • Prostor pro využití nových nápadů, svá řešení si můžeš rovnou otestovat v laboratoři
  • Možnost vést a koordinovat projekty
  • Denní využití znalosti angličtiny, zároveň možnost zdokonalit se v pravidelných jazykových kurzech
  • Zázemí nové kanceláře, s klimatizací a výhledem do přírody
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sportuješ? Můžeš využívat program Multisport karty, máme zázemí pro bikery i jiné sportovce (sprchy, úschovna kol, apod.)
  • Miluješ kafe a dobré jídlo? U nás najdeš kávovary i kávomilce, v kantýně snídaně, obědy a různé dobroty
  • Rád/a vyrazíš s kolegy na pivo nebo za sportem? Tak to si budeme rozumět!
  • A co další benefity? Můžeš se těšit mj. na 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif nebo finanční bonusy

Tak co, našel / našla jsi to, co hledáš? Výborně! Pak neváhej a pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na nabor@tescan.cz.

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš zájem o společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Related job positions