Vývojář aplikací – POLOVODIČE

Hledáme kolegu do oddělení vývoje aplikací, který bude součástí polovodičového týmu a bude samostatně vyvíjet aplikace pro mikroskopy firmy TESCAN v polovodičovém průmyslu.

Požadujeme

  • VŠ - obor elektrotechnika, fyzika materiálů, Ph.D. v daných oborech vítáno
  • Praxe na obdobné pozici ve vývoji nebo aplikacích elektronové mikroskopie výhodou
  • Znalost elektronové a iontové mikroskopie (FIB/SEM/TEM), AFM (SPM), TOF-SIMS, EDX či Ramanovské spektroskopie výhodou
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Uživatelská znalost PC na dobré úrovni
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Popis pozice:

  • Samostatně vyvíjí nové aplikace především ve spolupráci s oddělením fyziky a v součinnosti s dalšími vývojovými skupinami
  • Účastní se jednání s klíčovými zákazníky, prezentuje na odborných konferencích a výstavách a figuruje na dalších akcích souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí
  • Zpracovává podklady pro další vývojová oddělení
  • Provádí experimentální testování a ověřování fyzikálních funkcí mikroskopů
  • Tvoří aplikační listy a metodiky
  • Spolupracuje s ostatními útvary

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Možnost kariérního růstu,  účast na oborových konferencích,cestování
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu rodinné atmosféry
  • Zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Souhlasím:
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
Motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz

Related job positions