Vývojář aplikací - TEM

Chcete být u zrodu nového projektu? Chcete růst společně s TESCANem? Chcete být výjimečným?
Buďte součástí nového týmu.
Postavte TESCAN TEM!
Nadnárodní společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s. vyvíjející a vyrábějící špičkové vědecké přístroje přijme nového kolegu do týmu vývoje transmisních elektronových mikroskopů Vývojáře aplikací pro TEM.

Požadujeme

  • VŠ – fyzika – materiálové inženýrství nebo jiný technický obor
  • Znalost oboru částicová optika
  • Zkušenosti z aplikace TEM nebo SEM výhodou nikoli podmínkou
  • Přesah do sousedících oborů, schopnost vstřebávat a využívat nové poznatky
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost řešit neobvyklé úkoly a překonávat nečekané překážky
  • Vysoká odolnost proti stresu
  • Schopnost měnit myšlenky v praktické věci
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (písemná i ústní forma)

Popis pozice

  • Samostatně vyvíjí nové aplikace především ve spolupráci s oddělením vývoje TEM (fyzikové, vývojáři elektroniky, vývojáři SW)
  • Účastní se jednání s klíčovými zákazníky, prezentuje na odborných konferencích a výstavách a figuruje na dalších akcích souvisejících s činností společnosti v tuzemsku i zahraničí
  • Zpracovává podklady pro další vývojová oddělení
  • Provádí experimentální testování a ověřování fyzikálních funkcí mikroskopů
  • Tvoří aplikační listy a metodiky

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci v týmu vysoce kreativních lidí
  • Možnost postupu na vedoucí pozici
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí rostoucí české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Related job positions