Vývojář C++ pro 3D aplikace

TESCAN 3DIM je nový společný podnik firem TESCAN ORSAY HOLDING a 3Dim Laboratory, který se věnuje vývoji software pro trojrozměrné zobrazování a analýzu dat pro obě tyto společnosti - elektronovou mikroskopii a medicínské aplikace. Vývojový tým TESCAN 3DIM se již několik let specializuje na vývoj aplikací pro zpracování a analýzu 3D medicínských obrazových dat a nově se začíná věnovat také mikroskopii.

Popis pozice

Co bude tvou náplní práce?
  • Společně s vývojovým týmem navrhovat a rozšiřovat náš SW pro zpracování a vizualizaci a analýzu 3D dat pro medicínu a mikroskopii
  • Vývoj nových algoritmů a refaktoring existujících kódů pro zpracování a vizualizaci 3D modelů a 3D obrazových dat
  • Návrh a realizace přívětivého uživatelského rozhraní pro medicinský 3D software
  • Studium nových technologií a postupů

Požadujeme

Co od tebe očekáváme?
  • Umíš logicky a analyticky myslet, máš zájem o techniku a trendy a mít chuť učit se
  • dokážeš čelit technickým výzvám a hledat pro ně vhodná řešení
  • Máš magisterské nebo bakalářské vzdělání v IT oboru
  • Vyznáš se dobře v C++ (návrhové vzory, STL, šablony)
  • Máš zkušenosti s vývojem desktopových nebo mobilních 3D grafických aplikací
  • Umíš používat verzovací systémy (Git, SVN, apod.)
  • Uvítáme praxi v oboru nebo velmi dobrou studentskou práci v oboru (bakalářka, diplomka, větší projekt, atd.)
Co se ti u nás bude hodit?
  • Znalost knihovny Qt
  • Zkušenosti s 3D grafikou, OpenGL a knihovnami jako OpenSceneGraph nebo VTK
  • Zkušenosti se zpracováním 2D nebo 3D obrazových dat, popř. knihovnou OpenCV
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Alespoň základní znalost Pythonu

Nabízíme

Co můžeš čekat ty od nás?
  • Možnost práce v rozvíjející se společnosti, která se zabývá vývojem unikátních produktů
  • Příležitost seberealizace a rozvoje při práci na zajímavých aplikacích, které opravdu pomáhají lidem
  • Podpora dalšího vzdělávání, po dohodě hrazené firmou
  • Flexibilní pracovní doba a 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce z domova, případně na snížený úvazek (3-4 dny v týdnu)
  • Nekorporátní prostředí, kde se dá mluvit a domluvit

Zaujala tě pozice? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis a motivační dopis (slibujeme, že si ho přečteme - je pro nás důležité vědět, co hledáš a co očekáváš od nové pozice).

Zasláním životopisu dáváš souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.