Vývojář elektroniky – PCB Layouter

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení vývoje TEM, který/á bude samostatně zajišťovat provádění výzkumných a vývojových prací v oblasti HW elektroniky v rámci jednotlivých projektů.

Popis pozice

• Návrh desek plošných spojů dle zadaných požadavků
• Zpracování technologických dat a komunikace s výrobci desek
• Vytváření knihoven především elektrických dílů, jejich údržba
• Vedení požadované dokumentace a administrativy vývojových projektů
• Práce s informačními systémy pro vedení dokumentace
• Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

• SŠ nebo VŠ - obor elektronika
• Zkušenosti s návrhem plošných spojů, znalost pravidel návrhu a technologie desek plošných spojů
• Zkušenosti s návrhovým systémem Cadence (Capture, PCB Designer) výhodou
• Znalost principů analogových i digitálních obvodů
• Vítány zkušenosti s návrhem desek analogových obvodů (zdroje proudu apod.) i analogově digitálních (ADC/DAC)
• Dobrá orientace v elektronických součástkách a jejich vlastnostech
• Alespoň pasivní znalost AJ
• Dobrá schopnost spolupráce s kolegy i z jiných oddělení

Nabízíme

• Páci v týmu vysoce kreativních lidí

• Příležitost odborně vyrůst v perspektivním odvětví nanotechnologií

• Flexibilní pracovní dobu, Multisport program, odborné a jazykové kurzy, finanční bonusy, sportovní a kulturní akce, zázemí pro bikery i kávomilce, přátelské kolegy a mnoho dalšího...

Zaujala Vás pozice a chcete se dozvědět víc? Pak neváhejte a pošlete nám životopis prostřednictvím kontaktního formuláře.
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.