Vývojář - Software

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení výzkumu a vývoje, který/která se bude zabývat analýzou, návrhem a implementací software pro elektronové mikroskopy.

Požadujeme

  • VŠ - obor informatika a výpočetní technika, elektrotechnika a informatika
  • Znalost C/C++, znalost návrhových postupů při vývoji software
  • Základní orientace v elektronice, matematice, fyzice
  • Aktivní znalost AJ pokročilá, písemný i ústní projev
  • Schopnost pracovat v týmu a podílet se na komplexním řešení problému napříč jednotlivými týmy
  • Komunikační schopnosti a aktivní přístup k řešení zadaných úkolů
  • Pečlivost, důkladnost, spolehlivost a odpovědnost

Popis pozice:

  • Návrh, analýza a tvorba software pro elektronové mikroskopy
  • Technologie C/C++, Qt, Python, XML, TCP/IP
  • Řídicí software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií
  • Zpracování statického i živého obrazu 2D/3D
  • Specializovaný software pro forenzní, mineralogické, defektoskopické analýzy
  • Vedení a administrativa vývojových projektů
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Nabízíme

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Zaškolení v oboru elektronové mikroskopie
  • Po zapracování vedení projektů
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zázemí stabilní české firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání

Souhlasím:
  • Místo výkonu práce Brno – Kohoutovice
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Profesní životopis v českém jazyce zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na nabor@tescan.cz Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.