Vývojář SOFTWARE - TEM

Hledáme kolegu/kolegyni do oddělení výzkumu a vývoje, který/která se bude zabývat analýzou, návrhem a implementací software pro elektronové mikroskopy.

Popis pozice

  • Návrh, analýza a tvorba software pro elektronové mikroskopy
  • Technologie C/C++11, Qt, STL, Boost
  • Řídicí software pro nejmodernější analytická zařízení v oblasti nanotechnologií
  • Zpracování statického i živého obrazu 2D/3D
  • Spolupráce s ostatními vývojovými skupinami – elektronika, mechanická konstrukce, fyzika

Požadujeme

  • VŠ - obor informatika a výpočetní technika, elektrotechnika a informatika
  • Velmi dobrá znalost C++ a aplikačního frameworku Qt
  • Znalost návrhových postupů při vývoji software
  • Znalost AJ - min. úroveň B2
  • Schopnost pracovat v týmu a podílet se na komplexním řešení problému napříč jednotlivými týmy

Výhodou:

  • Znalost C++11
  • Zkušenosti s vývojem SW pro DSP Texas Instruments
  • Zkušenosti s vývojem pro Windows v prostředí MS Visual Studio
  • Základní znalost výpočetního prostředí a jazyka Matlab

Nabízíme

  • Práci v týmu vysoce kreativních lidí
  • Samostatnou a odpovědnou práci, po zapracování vedení projektů
  • Zaškolení v oboru elektronové mikroskopie
  • Finanční bonusy, flexibilní pracovní dobu, Multisport program, odborné a jazykové kurzy, sportovní a kulturní akce, zázemí pro bikery i kávomilce, a mnoho dalšího...

Profesní životopis v českém a anglickém jazyce zasílejte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na nabor@tescan.cz Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.

Related job positions