ZÁMEČNÍK

Do naší zámečnické dílny, která se specializuje na dokončovací operace po obrábění, výrobu z plechů a leštění, hledáme kolegu na pozici ZÁMEČNÍKA. Dílna úzce spolupracuje s mechanickou konstrukcí na vývoji technologii pro finální úpravy dílů. Současně navazuje na naši mechanickou dílnu, která zpracovává převážně vývojové projekty a stěžejní díly do elektronových mikroskopů. Zpracováváme širokou škálu matriálů (ocel, dural, titan, plast, …)

Popis pozice

Pracovník na této pozici:

  • Provádí kvalifikované zámečnické práce – odjehlování hran, řezání závitů, pájení, lapování, a leštění.
  • Podle potřeby provádí nezbytnou přípravu dílů na operace dle technologického postupu (konzervace, maskování apod.).
  • Pečuje o svěřené stroje, nástroje a měřidla

Požadujeme

  • Vzdělání - SOU nebo SŠ strojního zaměření
  • Dobrá znalost čtení výkresové technické dokumentace
  • Znalosti v oblasti materiálů, technologií, finálního dokončení a měření
  • Výhodou je znalost svařování (Tig, mikroplazma)
  • Základní uživatelská znalost práce s PC
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Praxe velkou výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a zodpověnou práci
  • Jednosměnný provoz, flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí rostoucí nadnárodní firmy a perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • Systém finančních bonusů a zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Souhlasím:
Profesní životopis zasílejte na e-mail: nabor@tescan.cz
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
 Pokud se Vám do 1 měsíce od zaslání životopisu neozveme s informací o výběrovém řízení, berte prosím naše vyjádření jako negativní. V případě jakýchkoli otázek nás však neváhejte kontaktovat.