HR SPECIALIST/ HR BUSINESS PARTNER

TESCAN neustále roste. Počtem prodaných řešení, obratově, počtem firem ve skupině, počtem zaměstnanců. To vše přináší nové výzvy a úkoly pro naše personální oddělení.

Proto hledáme tebe, nový kolego nebo nová kolegyně, abys posílil/a náš čtyřčlenný HR tým a pomohl/a nám v TESCANu rozjet nově projekty zaměřené na talent-management, hodnocení a odměňování, apod., a to jak na lokální tak i globální úrovni.

Popis pozice

Co bude tedy tvým úkolem?

  • Starat se o vybraná oddělení v mateřské společnosti TESCAN ORSAY HOLDING, s nimiž budeš úzce spolupracovat a poskytovat jim podporu coby HR partner.
  • Podílet na zavádění nových procesů na lokální a do budoucna i na globální úrovni (kariérní rozvoj, talent management, hodnocení + odměňování, apod.).
  • Zajišťovat nábor pro mateřskou společnost v Brně a obsazovat i globální pozice.
  • Připravovat HR reporty, statistiky a analýzy, které nám pomohou posouvat HR procesy dál.
  • Přestože máme v týmu i HR adminku, nevyhneš se občas ani administrativním úkolům.

Požadujeme

Co k tomu budeš potřebovat

  • Zkušenosti ve firemním HR min. 3 roky – ideálně jako business partner, generalista, apod.; určitě uvítáme zkušenosti s nastavováním HR procesů napříč firmou
  • Pokročilá AJ je nutností (min. B2 – C1) – budeš pravidelně komunikovat se zahraničními manažery a zajišťovat nábor na globální pozice
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a schopnost sebeřízení
  • Schopnost čelit novým výzvám a proaktivně přinášet řešení
  • Dobrá znalost MS Excel/PowerPoint/Word

Výhodou je, pokud máš:
  • Zkušenosti s globálním HR – zejména s mezinárodním náborem nebo zaváděním procesů na globální úrovni
  • Zkušenosti z více firem, ideálně z mezinárodního prostředí

Nabízíme

Co umíme nabídnout

  • Čeká tě samostatná a zodpovědná pozice a práce na zajímavých projektech, díky kterým můžeš profesně vyrůst
  • Sehraný tým :-)
  • Možnost přizpůsobit si pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Dotovaná karta Multisport nebo ActivePass, výhodný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
  • Bezúročná půjčka na bydlení
  • Dobrovolnické aktivity
  • Příspěvek na stravování a dobrá káva na pracovišti
  • Zázemí pro cyklisty i jiné sportovce
  • Pracoviště v Brně – Kohoutovicích

Zasláním životopisu dávám souhlas, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, zpracovávala v rámci výběrového řízení osobní údaje poskytnuté uchazečem po dobu výběrového řízení, tj. po dobu max. 6 měsíců.

Souhlasím, aby společnost TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IČ: 41600240, Česká republika, jakožto správce údajů, popř. jako zpracovatel údajů pro společnost TESCAN Brno, s.r.o., IČ 01733214, Česká republika, a společnost TESCAN 3DIM, s.r.o., IČ 26237555, Česká republika, nad rámec uvedeného výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Údaje budou zpracovávány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 Našel/našla jsi to, co hledáš? Pak neváhej a napiš nám, proč tě tato pozice zajímá. Rády si přečteme i tvůj profesní životopis. Nemáš ho zrovna u sebe? Nevadí, pošleš nám ho později.
Děkujeme.